Sermayesiz Yapılabilecek iş Fikirleri

Sermayesiz Yapılabilecek iş Fİkirleri

Bir iş kurmak ister misiniz, ancak başlangıç ​​parası veya uzmanlaşmış bir becerin yokmu o halde bu iş fikirleri listesine göz atmanızı tavsiye edeceriz.

Bu iş fikirlerinden Her biri ucuzca başlayabileceğiniz bir işlerdendir; Zaten donanıma sahipseniz bazıları için hiçbir şey yapmanıza gerek dahi kalmamyacaktır.. Bu önerilerin her biri hızlı bir şekilde hayata geçirilecek kadar kolay olmakla beraber gündelik yaşantında ihtiyaçlarını karşılama yardımcı olacaktır.

B 1.Evcil hayvan bakıcısı iş Fikri

Ne iş yapsam ? Herkesin hayalidir zengin olmak. Eğer hayvanları seviyorsanız onlarla ilişki kurmakta sıkıntı çekmiyorsanız hayvanlarla zaman geçirmekten zevk alabiliyorsanız tam size göre bir iş fikri.Binlerce evcil hayvan sahibinin olduğu ülkemizde sizlerde geçici süreliğine evcil hayvanlara bakabilir.Özellikle yaz aylarında evcil hayvan sahiplerin tatile çıkmak istediklerindeyaşadıkları en büyük sorundur.birçok otel ve konaklama yeri evcil hayvanları habul etmemkte bu sebeple Hayvan sahiplerinin tatil öncesi “”evcil hayvanımı nereye bırabilirim”” cevabını sizde bulmaları için bu iş fikri düşünülmeye değer…”

Gittikçe artarak sayıda devam eden evcil hayvan sahipleri, evcil hayvanlarına bakacak birini arıyor – bir kafese veya bir alana hayvanlarını koyma fikrinden hoşlanmayan insanlar. Profesyonel, evde veya ev ortamında hayvan bakım hizmeti veren bakıcılara hayli yüklü ücretler karşılığda hayvanlarını teslim etmeye hazır.sizde yapabilecek bir alana sahipseniz bu iş fikri tam sizlik..

2. Yoga Eğitmenliği İş Fikri

Belki de ilk başta hiç düşünmenemeyeceğinizi varsaydığınız bir iş fikri gibi gelsede aslında hiç bir zaman modası geçmeyecek üst gelir grubunun alışkanlıklarında birisi olma özelliğini kaybetmeyen bir iş. Erişilebilirliği nedeniyle (pratik olarak herkes bunu yapabilir) veya çeşitliliği nedeniyle (birçok farklı yoga türü vardır) biri seçilebilir. kendinizi bu yönde geliştirdikten sonra yoga eğitmeni olabilirisniz.,

Yoga Eğitmeni Nasıl Olunur. Bunun için uzakdoğuda eğitim alma şansınız yoksa yoga türlerinden birini seçtikten sonra internet üzerinden kaynaklardan yararlanabilir ilgili kitapları okuyabilir yada bir eğiticiden yoga eğitmenliği dersi alabilirsiniz..

3.Yerel Tur Rehberi iş fikri

Tur rehberi Nasıl Olunur ? “Tur rehberliği Düşünürmüsünüz ? Genelde yabancı dil bilen kişilerin yaptığı bir iş olarak görünsede aslında amatör olarak kolaylıkla herkezce yapılabilecek bir iş.ülkemizde artık tur rehberi olmak için birçok şart istenmekte tur rehberi nasıl olunur diye düşünüyorsanız bunun içim belirli şartlara uygun olmanız belirli bir eğitim almanız vede yapılacak olan sınavlarda başarı olmanız istenmekte ancak burda bahsettiğimiz iş fikri daha yerel ve amatörce yapabileceğiniz rehberlik hizmetdir.Örneğin şehrinize gelen grupları veya kişileri belirli bir ücret karşılığında şehrinizi gezdirebilir onlara konaklayacakları yer gezi programı gibi konularda rehberlik edebilirsiniz.” .

 4.Özel Ders

Özel ders Nasıl Verilir ? İyi bir yabancı dil ,Matematik,Sosyal bilimler,Sayısal Bilimler veya Mesleki bilginiz var ise internet üzerinden ilan verebilir isteyenle kendi evinizde veya belirlediğiniz bir yerde ders verebilirsiniz.

Ürün Fotoğrafçısı

Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ve de profesyonel bir makinanız varsa firmaların ürünlerini resimlerini çekebilir fotoshop labilir ve bunların hepsini belirli bir ücret karşılığında sunabilirsiniz.

Antika satıcılığı

Birkaç parça eşya ile başlayabileceğiniz zaman geçtikçe envanterini genişletebileceğiniz çok paralar kazanılabilen kişisel bir iş fikrileri

Hediye Sepeti Tasarımı

Onlarca websitesi ve dükkan bu işi yapacak yatırımcılar arıyor sizlerde renkli hediyelik sepetler yapabilir belirli bir firma ile anlaşıp onun toptancısı olabilirisiniz.

Sanat Galerisi Açma

Bu işte başarılı olmak için iki hususa dikkat ediniz

 • Rahat satabileceğiniz iyi bilinen takipçileri olan satançılara odaklanınli>
 • Daha az tanınan sanatçıların eserlerini konsinye alın yani sattıkça parasını ödeyin..

  Unutmayın para kazanmak için çalışmayın başarmak için çalışın işinizi iyi ve doğru yapın para bununla birlikte size gelecektir..

  Logo tasarımı

  Orada birçok grafik tasarımcı var, ancak pek çok insan logolu uzman değil. Ancak, internet çağında, iyi görünümlü bir logo her zamankinden daha önemli! Çoğu işletme, kendi logolarını yeterince düşünmüyor ve sonuçta zayıf bir sonuç alıyor. Onların, işlerini tanımlamasına ve onlara müşterileri getirmesine yardımcı olabilecek harika bir logo oluşturmalarına yardımcı olabilirsiniz!

  Bağımsız yazarlık iş fikri

  Forum sitelerine Dergilere Bilgilendirme Formlarına Belirli Konularda makale ve tanıtım yazısı yazabilirsiniz.

  Yaşam Koçluğu

  Bu işi part-time olarakta yapabilirsiniz., bir çok insan zaman planlaması için para ödemekte bu konuda sosyal bir kişiliğiniz varsa vede organizsayon takip yeteneğiniz varsa bu işi düşünmelisiniz.yaşam koçu Nasıl Olunur .

  SEO Uzmanı SEO Nasıl Yapılır

  web sitesi trafik işlemlerinin tamamı arama motoru sonuçlarına dayanır yani kimse internet adres çubuğuna web sitesi adresini yazıp tıklamaz. Bunun yerine arama motorlarına aradığı kelimeyi yazar ve bu kelime yakın web siteleri sıralanır. İşte SEO Nedir sorusunun cevabı burada çıkmaktadır. SEO uzmanları bu sıralamadaki çıkan web sitelerinin favorite sini arttırarak aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlar. SEO Nasıl olunur ‘un cevabını şimdiden aramanızı tavsiye ederiz. .

  Denek Olmak

  Gıda ve İlaç sanayinde yeni geliştirilen ürünler için ilk denek olabilirsiniz.Tehlikeli ve kalıcı etkileri sebebiyle riski yüksek olan bu iş için firmalar büyük bedeller ödemekteler,

  denek nasıl olurunu Denek olmak için herhangibir sağlık sorununuzun olmaması yeterlidir. .

  Tez Yazmak

  Gıda ve İlaç sanayinde yeni geliştirilen ürünler için ilk denek olabilirsiniz.Tehlikeli ve kalıcı etkileri sebebiyle riski yüksek olan bu iş için firmalar büyük bedeller ödemekteler,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir